Emanuel Béla (1879 - 1976): Férfi fej tanulmány. Szén, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/422-Fernauktion/422.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Emanuel-Bela-1879-1976-Ferfi-fej-tanulmany-Szen-papir-jelzett-serult-uvegezett-ker~II2664687
2664687
10067
422
Beschreibung: Emanuel Béla (1879 - 1976): Férfi fej tanulmány. Szén, papír, jelzett, sérült, üvegezett keretben, 57x46,5cm
: pk