Beron Gyula (1885-1971):Táj vadásszal. Színezett rézkarc, papír, jelze... https://www.darabanth.com/de/422-Fernauktion/422.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Beron-Gyula-1885-1971Taj-vadasszal-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-lap-szele-foltos-29~II2685422
2685422
10040
422
Beschreibung: Beron Gyula (1885-1971):Táj vadásszal. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, 29×37 cm