Voigtländer IBSOR fényképezőgép Anastigmat "Voigtar" 1:6,3, F=10,5 cm ... https://www.darabanth.com/de/422-Fernauktion/422.0/Fotografie/Fotoapparaten-Kameras-Zubehor~500011/Voigtlander-IBSOR-fenykepezogep-Anastigmat-Voigtar-16-3-F3D10-5-cm-objektivvel-6x9-cm-film~II2192327
2192327
11642
422
Cameras, film, accesories
Beschreibung: Voigtländer IBSOR fényképezőgép Anastigmat "Voigtar" 1:6,3, F=10,5 cm objektívvel, 6x9 cm filmformátumhoz, kopott, a hátán sérült, 17x8x3,5 cm
: tánczos_gábor