15570.
Beendet 422. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Szőke Pál: 100 éves a magyar tenisz. Bp., 1980, OTSH Gazdasági Igazgatósága. Átkötött egészvászon-kötésben. Megjelent 2200 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány.