Pluhár István (szerk.): Magyarországi sportegyesületek története. Bp.,... https://www.darabanth.com/de/422-Fernauktion/422.0/Bucher/Bucher-Sport-Schach-Bergsteigen~1000005/Pluhar-Istvan-szerk-Magyarorszagi-sportegyesuletek-tortenete-Bp-Kozerdeku-Konyvkiad~II2684017
2684017
15567
422
Books: Sports, Chess, Alpinism
Beschreibung: Pluhár István (szerk.): Magyarországi sportegyesületek története. Bp., Közérdekű Könyvkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
: tg