17105.
Beendet 422. Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 000 HUF
Gilman, Charlotte Perkins: A nÅ‘ gazdasági helyzete. Társadalomtudományi Könyvtár VII. köt. Bp., 1906, Politzer-féle Könyvkiadóvállalat, (2)+278+(4) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, sérült, kijáró szennylapokkal, helyenként kissé sérült lapszélekkel.