Szuszai Antal: Apologetika, vagyis a katholikus hit alapjainak rendszeres védelme. Győr, 1911, "Pannonia". Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, kissé kopott borítóval.