15160.
Beendet 422. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Thaly Tibor: A 200 éves Városliget. Bp. 1958. Gondolat. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval + Pereházy Károly: A Városliget. Diósy Antal akvarelljeivel. Bp. 1978, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.