15140.
Beendet 422. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Rittlinger, Herbert: Kajakosok - előre! Utazás gumisajkán a Kárpátokból a vad Kurdisztánba. Világjárók. Utazások és Kalandok. Bp., [1936], Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, áthúzott ajándékozási sorokkal, a gerincen magánkönyvtári címkével.