15152.
Beendet 422. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
Budapest Duna-balparti környéke. (65 képpel, 1 várostervrajzzal, és 2 térképpel.) Részletes magyar utikalauzok. I. köt. Budapest és Környéke 3. füz. Szerk.: Barcza Imre, Thirring Gusztáv. Bp., 1923, Turistaság és Alpinizmus, 4+204 p.+1 t. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos címlappal, két térkép hiányzik.