Dr. Szabó Zoltán: Az átöröklés. Az általános örökléstudomány elemei, figyelemmel a gazdasági és orvosi vonatkozásokra. Bp., 1938, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Tulajdonosi bejegyzéssel, intézményi pecséttel. Átkötve, félvászon kötés, kopottas. A gerinc mentén szakadozott.