Keubke, Klaus-Ulrich: Uniformen der preussischen Armee 1858/59. Berlin, 1989, Militärverlag der DDR. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kopásnyomokkal, kiadói papírtokban.