Stromfeld Aurél: Hadseregszervezés. Összeállította --. 1. kiadás. Buda... https://www.darabanth.com/de/422-Fernauktion/422.0/Bucher/Bucher-Militaria~1000008/Stromfeld-Aurel-Hadseregszervezes-Osszeallitotta-1-kiadas-Budapest-1911-Pallas-261~II2684589
2684589
16540
422
Books: Military
Beschreibung: Stromfeld Aurél: Hadseregszervezés. Összeállította --. 1. kiadás. Budapest, 1911. Pallas. 261p. 8 kihajtható melléklet. Ritka hadászati alapmunka. Kattauer Rezső katonatiszt Ludovikás hallgatónak nagyon sok, lapokra írt, rajzold jegyzetével. Kopott, firkás, kiadói félvászon kötésben
: nagy_andras