B. Büttner Lina: Egy rút kis leány története és egyéb elbeszélések. Bp... https://www.darabanth.com/de/422-Fernauktion/422.0/Bucher/Bucher-Marchen~1000022/B-Buttner-Lina-Egy-rut-kis-leany-tortenete-es-egyeb-elbeszelesek-Bp-1898-Franklin-Ki~II2684526
2684526
17227
422
Books: Tales
Rufpreis:
2 600 HUF 7,05 EUR , 8,13 USD
Beschreibung: B. Büttner Lina: Egy rút kis leány története és egyéb elbeszélések. Bp., 1898, Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, illusztrált, kopottas állapotban.
: tg