Bücher: Jagd Zahl der Lose: 8
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2684658
17055
422
Books: Hunting
Ádám Jenő: Kanyargós a vadászösvény. Bp., 1994. Szerzői. A szerző vadász üdvözletű dedikációjával! Kiadói papírkötésben
2684223
17056
422
Books: Hunting
Salaj, J. -Roszkopf I.: Vadásztrófeák kikészítése. Bp.,1970, Mezőgazdasági Kiadó. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, 2684415
17057
422
Books: Hunting
Fekete István: Vadászatok erdőn, mezőn. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. 2648807
17058
422
900
Books: Hunting
Róna István: Híres vadászkalandok. Bp., 1960, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, néhány lap kissé foltos.
2657789
17059
422
Books: Hunting
Rakk Tamás: Telihold a Kilimandzsáró felett. A Bakonyból Afrikába. Veszprém, 1995, Skicc Reklámstúdió. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2653090
17060
422
Books: Hunting
Homoki-Nagy István: Hegyen-völgyön. H.n., é.n., Homoki-Nagy István Bérkilövő Vadásztársaság. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált kötés.
2639387
17061
422
Books: Hunting
2638499
17062
422
Books: Hunting
Az állatvilág enciklopédiája. 3 kötet: Emlősök-Ragadozók, Emlősök-Nagy növényevők, Velünk élő állatok. Helikon. Színes fotókkal, képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben. Mindegyik újszerű állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF