Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD

Beschreibung:

Delacroix naplója. Ford. és a bevezetést írta: Bárdos Artur. Officina Könyvtár 24/25. Bp., 1944., Officina. Második kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz