Banner Zoltán: Erdélyi magyar művészet a XX: században. Bp., 1990. Kép... https://www.darabanth.com/de/422-Fernauktion/422.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000011/Banner-Zoltan-Erdelyi-magyar-muveszet-a-XX-szazadban-Bp-1990-Kepzomuveszeti-Kiado-G~II2659053
2659053
16842
422
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Banner Zoltán: Erdélyi magyar művészet a XX: században. Bp., 1990. KépzÅ‘művészeti Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói szakadt papÃr védÅ‘borÃtóban.
: tg