Német rokokó jelenetes porcelán, jelzett, kopott, m: 22cm https://www.darabanth.com/de/421-Fernauktion/421.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Nemet-rokoko-jelenetes-porcelan-jelzett-kopott-m-22cm~II2677279
2677279
11263
421
Beschreibung: Német rokokó jelenetes porcelán, jelzett, kopott, m: 22cm