Német figura, Pierot és hölgy táncol. Kézzel festett porcelán, jelzett... https://www.darabanth.com/de/421-Fernauktion/421.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Nemet-figura-Pierot-es-holgy-tancol-Kezzel-festett-porcelan-jelzett-koranak-megfelelo-le~II2666316
2666316
11279
421
Beschreibung: Német figura, Pierot és hölgy táncol. Kézzel festett porcelán, jelzett, korának megfelelő lepattanásokkal, kopásokkal, m: 30 cm
: karap_norbert