Románia 1925. "Besszarábiai Mezőgazdasági Kiállítás" kétoldalas, perem... https://www.darabanth.com/de/421-Fernauktion/421.0/Numismatik/Weltweit-Gedenkmunzen-Plaketten~3000012/Romania-1925-Besszarabiai-Mezogazdasagi-Kiallitas-ketoldalas-peremen-jelzett-ezustozo~II2669768
2669768
32556
421
15000
Worldwide commemorative medallions and plaques
Numismatik
Beschreibung: Románia 1925. "Besszarábiai Mezőgazdasági Kiállítás" kétoldalas, peremen jelzett ezüstözött Br emlékérem. Szign.: C. Kristescu (50mm) T:2 kopott ezüstözés, ph, karc
Romania 1925. "Agroindustrial Exhibition in Basarabia" two-sided hallmarked silver-plated Br commemorative medallion. Sign.: C. Kristescu (50mm) C:XF worn silver-plating, edge error, scratch
: pk