Kiss György (1943-2016) 1990. "Nemzetközi Karikatúra Fesztivál Budapes... https://www.darabanth.com/de/421-Fernauktion/421.0/Numismatik/Ungarische-Gedenkmunzen-Plaketten~3000023/Kiss-Gyorgy-1943-2016-1990-Nemzetkozi-Karikatura-Fesztival-Budapest-1990-ketoldalas-aranyo~II2676349
2676349
30996
421
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Beschreibung: Kiss György (1943-2016) 1990. "Nemzetközi Karikatúra Fesztivál Budapest 1990" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:2 kopott aranyozás, patina
: pk