Tétel

Rufpreis:

20 000 HUF

Beschreibung:

Franciaország 1955. "Francia Akadémiai Pálma Rend Tiszti fokozata" aranyozott, zománcozott, jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, miniatűr rozettával, eredeti dísztokjában T:2 kis zománchiba, viseltes tok France 1955. "Order of the Academic Palms, Officer" gilt, enameled, hallmarked Ag decoration on ribbon with miniature rosette, in original case C:XF small enamel error, worn case

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk