1950. "A jó tanulásért" részben aranyozott Zn kitüntető jelvény, mellszalagon (34mm) T:2 kopott aranyozás, oxidáció
Hungary 1950. "A jó tanulásért" partially gilt Zn award badge on ribbon (34mm) C:XF worn gold plating, corrosion