https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 47
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2441868
11538
421
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Afrikai faragott keményfa, apró repedések. m: 47 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2643237
11539
421
0
4000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Afrikai faragott fa szobor, m: 36 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2645764
11540
421
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Angyal. Tűziaranyozott bronz, fatalapzaton, korának megfelelő sérülésekkel. 2651669
11541
421
0
40000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Romhányi Török Gábor (1945- ) költő, műfordító, esszéista, 2009-es nívódíja, a "Látó Irodalmi Színpad". Batsányi János képmása. Öntött patinázott bronz, fali, relief. Kopásnyomokkal. d: 22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2652747
11542
421
0
75000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Asszonyi Tamás (1942-): Petőfi Sándor: Szeptember végén. Bronz kisplasztika. Jelzett. 29x20 cm Farost alapon.
Das Lot is nicht erreichbar
2671320
11543
421
0
10000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Obszidián törzsi figura, jelzés nélkül, kis lepattanásokkal, 19,5x15 cm 2673863
11544
421
0
3000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Afrikai tamtam dobos figura, faragott fa, m: 26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2674573
11545
421
0
4600
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
SF (vagy FS) jelzéssel: Vadászkalap, öntött bronz, 15,5x14 cm 2672718
11546
421
0
5000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Mózes, kőőrlemény, m: 26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2672625
11547
421
0
2600
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Matyó nő, faragott fa, alján olvashatatlan jelzéssel, m: 19,5 cm 2674660
11548
421
0
3600
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Halász. Bronz szobor, fa talapzaton, m: 23 cm 2673160
11549
421
0
5000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Lovacskázó kisfiúk, bronz szobor, sérült csont talapzaton, jelzés nélkül, 9x5x6,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse