Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 47
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2603377
11525
421
Sculptures, statuettes, plaques
Kínai sárkányt ábárzoló bronz dísztál, fa tartóval, jelzett, d: 22 cm
2523989
11526
421
2503285
11527
421
14000
Jelzés nélkül: Erdő. Fafaragás. hibátlan. 46x25x3cm
2627882
11528
421
4800
Keleti faragott faszobor, jelzett, m: 23 cm
2607134
11529
421
24000
Jelzés nélkül: Anonymous. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton, m: 16cm 2676076
11530
421
Nagy István (1873 - 1937) festőművész emléktáblája. fémöntvény. 43x55 cm Jelzés nélkül.
2672905
11531
421
Olvasó férfi. Bronz dombormű, jelzés nélkül, fakeretben. 17x15 cm 2441078
11532
421
30000
2512605
11534
421
95000
2562642
11535
421
46000
Hellén katona, Meduzafejes pajzzsal, színesen, kézzel festett fajansz, 1900 körül, Olaszország, formaszám: 12191, apró kopásokkal, m:50cm
2476922
11536
421
4800
Távol keleti faragott fa maszk, falra akasztható. 33x21cm
2601496
11537
421
14000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF