Márton Lajos (1891-1953): Gödöllő Jamboree 1933 Litográfia-sorozat 10 ... https://www.darabanth.com/de/421-Fernauktion/421.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Pfadfinder~500026/Marton-Lajos-1891-1953-Godollo-Jamboree-1933-Litografia-sorozat-10-darabos-Budapest-1933~II2668025
2668025
13208
421
Scout
Beschreibung: Márton Lajos (1891-1953): Gödöllő Jamboree 1933 Litográfia-sorozat 10 darabos. Budapest, [1933], Szerzői kiadás. 14x17 cm Sérült borítékban
: ekb