Zatta, Antonio (1757-1797): Li Governi di Sciampagna e Brie (Franciaország részének térképe). Di Nuova Projezione, 1777. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, határszínezett. Üvegezett fakeretben, 40x31 cm / Parts of France, old map, engraving, hand-coloured, framed
1963-1965 4 db Heves és Nógrád megye topográfiai térkép (Gyöngyöspata, Szurdokpüspöki, Hasznos, Gyöngyöstarján), egymással érintkezőek, 1 : 10.000, M. N. Térképészeti Intézet, hajtva, 58x58 cm
1969 4 db Nógrád megye topográfiai térkép (Karancsberény, Karancslapujtő), egymással érintkezőek, 1 : 10.000, M. N. Térképészeti Intézet, hajtva, 58x58 cm
1973 A Tokaji-hegység földtani térképe, 25.000-es sorozat, Hollóháza-Füzérkajata. 1 : 25.000. Magyar Állami Földtani Intézet, 150 pld., hajtva, 99x69 cm
1989-1993 4 db Borsod-Abaúj-Zemplén megye topográfiai térkép (Telkibánya, Kéked, Hidasnémeti), egymással érintkezőek, 1 : 10.000, MÉM Földügyi és Térképészeti Hivatal, hajtva, 70x60 cm