1738 Joan. van der Bruggen 1738: Regnum Hungariae, in quo continentur Regiones Servia, Walachia, Bulgaria, Transylvania, Moldavia, Sclavonia, Croatia, Bosnia, Dalmatia, quibus annexae sunt Podolia Bessarabia, et Macedonia, Maximáque pars Danub? usque ad Ostia ejus juxta modernam Hungariae formam. Magyarország és a környező országok színezett rézmetszetű térképe. 32x26 cm
Magyarország, a Duna és a Balkán félsziget térképe. Theatrum belli sive novissima tabula qua maxima pars Danubii et praeserti Hungaria cum aliis adiacentibus regnis... / a Matthaeo Seutter..Augustae Vindelic. [Augsburg] [ca 1728.]. Színezett rézmetszet. Szép állapotban. / Copper plate engraving in nice condition. 49x57 cm
Justus Danckerts (1635-1701) cca 1688-1692 között készült Regni Hungariae, Graeciae, et Moreae ac Regionum című térképének modern, reprint kiadása, ofszet, , 54x63 cm
cca 1910 Eduard Gaeblers Hand-atlas über alle Teile der Erde. Leipzig, ,Eduard Gaebler Geographisches Institut, 2+XXXII p.+40 t. Siebente Auflage. Német nyelven. Javított gerincű, aranyozott egészvászon-kötésben, javított kötéssel.