https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Historische Dokumenten, Handschriften

Zahl der Lose: 52

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1909 Építész Bál táncrendje
1
12433.

1909 Építész Bál táncrendje

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
16
 
1911 M. Kir. Postatakarékpénztári Tisztviselők Sportegyesületének bálja táncrend
1
12434.

1911 M. Kir. Postatakarékpénztári Tisztviselők Sportegyesületének bálja táncrend

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
6
 
1912 Zenta városi és tanyai h. é. keskeny vágányú vasút, 1912. Hossz-szelvény, Variáns hosszszelvények és jellemző-keresztszelvények és Helyszínrajz. Kézzel rajzolt, jegyzetelt szelvényekkel, helyszínrajzokkal. Foltos összeköthető vászon mappában, és széteső félvászon mappákban, a helyszínrajz feltehetőleg nem teljes, foltosak.
1
12435.

1912 Zenta városi és tanyai h. é. keskeny vágányú vasút, 1912. Hossz-szelvény, Variáns hosszszelvények és jellemző-keresztszelvények és Helyszínrajz. Kézzel rajzolt, jegyzetelt szelvényekkel, helyszínrajzokkal. Foltos összeköthető vászon mappában, és széteső félvászon mappákban, a helyszínrajz feltehetőleg nem teljes, foltosak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1913 Bottlik Tibor (1884-1974) erdélyi magyar festőművész, szobrász, grafikus.autgráf levele Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművésznek , melyben közbenjárását kéri borítkkal
1
12436.

1913 Bottlik Tibor (1884-1974) erdélyi magyar festőművész, szobrász, grafikus.autgráf levele Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművésznek , melyben közbenjárását kéri borítkkal

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
11
 
1913-1915 Bp., emlékkönyv, kézzel írt bejegyzésekkel, rajzokkal, bársony borítású kapcsos füzetben
1
12437.

1913-1915 Bp., emlékkönyv, kézzel írt bejegyzésekkel, rajzokkal, bársony borítású kapcsos füzetben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1916-1967 Régi napló, 12 kézzel beírt oldal, barna vászonborítású csatos füzetben, aranyozott lapélekkel + emlékkönyv, kézzel írt bejegyzésekkel, rajzokkal
1
12438.

cca 1916-1967 Régi napló, 12 kézzel beírt oldal, barna vászonborítású csatos füzetben, aranyozott lapélekkel + emlékkönyv, kézzel írt bejegyzésekkel, rajzokkal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1920 Bp., Erdélyi Székely és Magyar Munkások Gábor Áron Szövetsége díszoklevél, sérült, sérült függőpecséttel
1
12439.

1920 Bp., Erdélyi Székely és Magyar Munkások Gábor Áron Szövetsége díszoklevél, sérült, sérült függőpecséttel

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 
1921 Simon János György (1894-1968) festőművész, grafikus kézzel írt levele Gerő Zsófiának (1895-1966), Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, író lányának, autográf aláírásával. Másfél beírt oldal, eredeti sérült borítékban.
1
12440.

1921 Simon János György (1894-1968) festőművész, grafikus kézzel írt levele Gerő Zsófiának (1895-1966), Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, író lányának, autográf aláírásával. Másfél beírt oldal, eredeti sérült borítékban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1929 Friedrich Voelcker (1872-1955) sebész orvos saját kezűleg írt képeslapja Szörényi Erzsébet (1904-1987) geológusnak / Autograph letter of Friedrich Voelcker doctor, chirurg to a Hungarian scientist
1
12441.

1929 Friedrich Voelcker (1872-1955) sebész orvos saját kezűleg írt képeslapja Szörényi Erzsébet (1904-1987) geológusnak / Autograph letter of Friedrich Voelcker doctor, chirurg to a Hungarian scientist

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1930.március.24 Hende Vince (1892-1957) festőművész, a Cennini Társaság elnökének autográf gratuláló levele Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművészhez. Cennini Társaság, Bp. Nemzeti Szalon fejléces papíron, Hende Vince autográf aláírásával, eredeti fejléces borítékban.
1
12442.

1930.március.24 Hende Vince (1892-1957) festőművész, a Cennini Társaság elnökének autográf gratuláló levele Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművészhez. Cennini Társaság, Bp. Nemzeti Szalon fejléces papíron, Hende Vince autográf aláírásával, eredeti fejléces borítékban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1930 Besztercei magyar diák biológia füzete a besztercei román líceumból, több színes kézi rajzzal, sűrűn beírva / cca 1930 Bistrita, biology exercise book of a Hungarian child in Romanian language, with many hand written pages and coloured drawings
1
12443.

cca 1930 Besztercei magyar diák biológia füzete a besztercei román líceumból, több színes kézi rajzzal, sűrűn beírva / cca 1930 Bistrita, biology exercise book of a Hungarian child in Romanian language, with many hand written pages and coloured drawings

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1931 Vágó József (1877-1948) közgazdasági író, újságíró, a Pester Lloyd szerkesztője autográf házassághoz gratuláló sorai a Pester Lloyd szerkesztősége nevében Geleji Sándorné Gerő Zsófia (1895-1966) részére. Édesapja, Gerő Ödön (1863-1939) újságíró, 1919-1939 között a Pester Lloyd művészeti rovat vezetője. Vágó József Pester Lloyd névjegykártyáján, autográf aláírásával, eredeti borítékban.
1
12444.

1931 Vágó József (1877-1948) közgazdasági író, újságíró, a Pester Lloyd szerkesztője autográf házassághoz gratuláló sorai a Pester Lloyd szerkesztősége nevében Geleji Sándorné Gerő Zsófia (1895-1966) részére. Édesapja, Gerő Ödön (1863-1939) újságíró, 1919-1939 között a Pester Lloyd művészeti rovat vezetője. Vágó József Pester Lloyd névjegykártyáján, autográf aláírásával, eredeti borítékban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse