Steinböck Austria zománcozott fém tál, népies motívumokkal díszítve. J... https://www.darabanth.com/de/421-Fernauktion/421.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Steinbock-Austria-zomancozott-fem-tal-nepies-motivumokkal-diszitve-Jelzett-minimalis-kop~II2675573
2675573
11750
421
Flea Market
Beschreibung: Steinböck Austria zománcozott fém tál, népies motívumokkal díszítve. Jelzett, minimális kopással, 25x17 cm
: nagy_andras