Ezüst (Ag) betlehem, kék üveg keretben. Jelzett, hibátlan, 6,5x3,5 cm https://www.darabanth.com/de/421-Fernauktion/421.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Ezust-Ag-betlehem-kek-uveg-keretben-Jelzett-hibatlan-6-5x3-5-cm~II2675098
2675098
11745
421
5500
Flea Market
Beschreibung: Ezüst (Ag) betlehem, kék üveg keretben. Jelzett, hibátlan, 6,5x3,5 cm
: tm