1913 A Fény. Művész fényképezési folyóirat. Szerk.: Hoffmann Viktor. VIII. évf. (1-12. sz.) Teljes évfolyam, egybekötve. Bp., Hornyánszky Viktor-ny. Fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel. Korabeli egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, egy lapon szakadással.