10372.
Beendet 421. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
22 000 HUF
59,62 EUR, 68,75 USD
Tardos jelzéssel, Renoir után: Folyóparti táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 50×70 cm