Szőczei Pásztor jelzéssel: Vasöntők. Rézkarc, papír, sérült keretben. ... https://www.darabanth.com/de/421-Fernauktion/421.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Szoczei-Pasztor-jelzessel-Vasontok-Rezkarc-papir-serult-keretben-31x22cm~II2666581
2666581
10398
421
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Szőczei Pásztor jelzéssel: Vasöntők. Rézkarc, papír, sérült keretben. 31x22cm
: pk