10349.
Beendet 421. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Színes táj, 1964. Pasztell, papír. Hullámos, hátoldala foltos. Üvegezett, kopott fakeretben. 83x58 cm