10483.
Beendet 421. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Jeney Zoltán?): Vörösberény. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 46×35 cm