10401.
Beendet 421. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
Margitay (Gy?) jelzéssel: Romantikus hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 50×40 cm