Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 331

Andy Warhol (1928-1987): Evis Presley. Litográfia, papír. Sorszámozott 67/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur szárazpecséttel is jelzett, tanúsítvánnyal / Lithography with attest lapméret 38,3x56,3 cm,
10326.

Rufpreis:
10 000 HUF
33

Weber Frida (1891-?), 2 db mű: Álló női akt. Ceruza, papír, jelzés nélkül. 43×27 és 43x25,5 cm
10327.

Rufpreis:
4 000 HUF

Würtz Ádám (1927-1994): Jónás. Linómetszet papír, jelzés nélkül. 41x31 cm
10329.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Budapesti látkép. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, kissé sérült, apró foltokkal, 24,5x48,5 cm
10330.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Zirkelbach László (1916-2014): Dunabogdány, Bergman tó, 1998. Olaj, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 36x51 cm
10331.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsigovics Iván (1958- ):Budapesti panoráma. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (17/100), üvegezett fa keretben, lapszéli apró foltokkal, 19,5x36 cm
10332.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

10333.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF