Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2541257
10121
421
7500
2676280
10122
421
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Jávorfácska, 1975. Fametszet, kézi levonat, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 14,5x10 cm 2664770
10123
421
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Lelac Rouge, 1967. Fametszet, kézi levonat, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 43x30 cm 2676171
10124
421
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Táncolók, 1968. Fametszet, papír, jelzett, kézi levonat, 12×6 cm, üvegezett fakeretben 2553701
10125
421
Győre Fanni (?-): Adatok. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 1/5. 15×10 cm
2543574
10126
421
78000
2639477
10127
421
Hajnal János (1913-2010): Női akt, 1940-44 körül. Akvarell, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 61,5x41,5 cm 2665191
10128
421
Keith Haring (1958-1990): Ofszet - lito, merített papír, jelzett a nyomaton. Számozott: 6/150. Keith Haring Foundation szárazpecséttel jelzett. Tanúsítvánnyal. Képméret 33x42 cm, Lapméret: 70x50 cm / Numbered, marked 70x50 cm 2554175
10129
421
2521913
10130
421
Hásznyuk László (1939- ): Téli ház. Akvarell, papír, jelzett. Sérült paszpartuban. 14x19cm
2672698
10131
421
Helbing Ferenc (1870-1958): Gellért szobor. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21×29 cm 2652765
10132
421
13000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF