Sárdy Brutus (1892-1970): Füstölgő kémények Budapest szélén, 1926. Ola... https://www.darabanth.com/de/421-Fernauktion/421.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Sardy-Brutus-1892-1970-Fustolgo-kemenyek-Budapest-szelen-1926-Olaj-vaszon-kartonon-~II2672199
2672199
10262
421
Beschreibung: Sárdy Brutus (1892-1970): FüstölgÅ‘ kémények Budapest szélén, 1926. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. KiállÃtva: Téli kiállÃtás, Műcsarnok, Bp., 1930. Hátoldalán a kiállÃtás töredékes raglapjával. Jobb felsÅ‘ sarkában kissé sérült. 28x35 cm.
: ekb