Paulovits Pál (1892-1975): Fésülködő nő. Színezett rézkarc, papír, jel... https://www.darabanth.com/de/421-Fernauktion/421.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Paulovits-Pal-1892-1975-Fesulkodo-no-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-fake~II2675831
2675831
10238
421
4800
Beschreibung: Paulovits Pál (1892-1975): Fésülködő nő. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 33×24 cm
: karap_norbert