Hikádi Erzsébet, Czene Béláné (1911-2008): Absztrakt kompozíció. Akvar... https://www.darabanth.com/de/421-Fernauktion/421.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Hikadi-Erzsebet-Czene-Belane-1911-2008-Absztrakt-kompozicio-Akvarell-papir-jelzett-a-~II2430962
2430962
10136
421
Beschreibung: Hikádi Erzsébet, Czene Béláné (1911-2008): Absztrakt kompozíció. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán, lapszéli szakadással, 20×30 cm
: ekb