15614.
Beendet 421. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Kukely Mihály: Buzánszky Viktóriája - győzelme. Bp., 1991, Viktória Ügynökség. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.