15608.
Beendet 421. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Dr. Lakatos György, Duxler József: Asztali-tenisz. Sombor Ferenc rajzaival. Népszerű Sportkönyvtár. Bp., 1947, Nova, 75+(1) p. Sérült kiadói papírkötés, a könyvtest egy része elvált a kötéstől.