1952 Diadal Helsinkiben, sok képpel illusztrált olimpiai hírmondó, Ifj... https://www.darabanth.com/de/421-Fernauktion/421.0/Bucher/Bucher-Sport-Schach-Bergsteigen~1000006/1952-Diadal-Helsinkiben-sok-keppel-illusztralt-olimpiai-hirmondo-Ifjusagi-Konyvkiado-kopo~II2617290
2617290
15604
421
Books: Sports, Chess, Alpinism
Beschreibung: 1952 Diadal Helsinkiben, sok képpel illusztrált olimpiai hírmondó, Ifjúsági Könyvkiadó, kopott, szakadt, sérült, 63 p
: ekb