Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

13

Beschreibung:

Radlinszky Endre: Mennyei hangok. Oktató, szertartásos, életrajzi és énekes imakönyv. Keresztény katholikus hívek használatára. Pest, 1859, Boldini Róbert-ny., XLVI+(2)+896 p. + 6 t. (fametszetű illusztrációk). Korabeli csont rátétes egészbőr-kötésben, kissé viseltes állapotban, sérült, kopott borítóval, kissé foltos, helyenként kissé sérült lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel, a címkép kijár.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg