15196.
Beendet 421. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
900 HUF
2,44 EUR, 2,81 USD
Magyarország útikönyv. Szerk.: Boldizsár Iván. Bp., 1955., IBUSZ. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált, közte illusztrált kétoldalas Balaton-térképpel is. Kiadói egészvászon-kötés.