Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD

Beschreibung:

Cholnoky Jenő (1870-1950): A Földközi-tenger. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1939], Franklin-Társulat, 184+2 p.+ 20 t. (kétoldalas, fekete-fehér képtáblák). Szövegközi és egészoldalas ábrákkal és térképekkel. Kiadói gazdagon aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón minimális kopással, néhány kissé sérült lapszéllel, egyébként jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert