Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 23

A népegészségőr könyve. (Bp., 1949, Athenaeum-ny.), 227+(13) p. Második kiadás. Olt Károly népjóléti miniszter előszavával. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány helyen kissé sérült lapszélekkel, hiányzó címlappal.
17136.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fülöp József: Magyarország geológiája. Paleozoikum I. Bp., 1990, Magyar Állami Földtani Intézet. Fekete-fehér képekkel és színes térképekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17137.

Rufpreis:
2 400 HUF

Nancy Duin - Dr. Jenny Sutcliffe: Az orvoslás története. Az ősidőktől 2020-ig. Fordította: Dr. Cholnoky Péter, Dr. Török János. Bp.,1993, Medicina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
17138.

Rufpreis:
2 400 HUF

Sebészet. Kiadja a Masorvásárhelyi Orvostudományi és Gyógyszerészeti Intézet Diákvédő Hivatala. Marosvásárhely, 1950. Korabeli kopott félvászon kötésben. Egyetemi jegyzet kolligátum aláhúzásokkal.
17139.

Rufpreis:
2 000 HUF

17140.

Rufpreis:
6 000 HUF

Öveges József: Kísérletek könyve. Hogyan tanuljunk fizikát? 500 egyszerű fizikai kísérlet. H.n., é.n., I.M.D., 411 p. Kiadói papírkötés. Az 1960-ban "Kísérletezzünk és gondolkozzunk" címen megjelent könyv reprint kiadása.
17141.

Rufpreis:
1 200 HUF

17142.

Rufpreis:
1 400 HUF

A Budapest Fővárosi István Kórház történetének 100 éve. 1885-1985. Szerk.: Balázs Tamás, Ugrin László, Vértes László. Bp., 1985.,(Dabasi Nyomda.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17143.

Rufpreis:
1 000 HUF

Steve Jones: Darwin szelleme. A fajok eredete - mai változatban. Bp., 2003, Typotex. Kiadói kartonált papírkötés.
17144.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Schmidtné dr. Holló Erzsébet: A belső csend megteremtése. Kiadói papírkötés. Pécs, é.n. Alexandra. Kiadói papírkötés.
17145.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

17146.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF