A népegészségőr könyve. (Bp., 1949, Athenaeum-ny.), 227+(13) p. Második kiadás. Olt Károly népjóléti miniszter előszavával. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány helyen kissé sérült lapszélekkel, hiányzó címlappal.
Fülöp József: Magyarország geológiája. Paleozoikum I. Bp., 1990, Magyar Állami Földtani Intézet. Fekete-fehér képekkel és színes térképekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Nancy Duin - Dr. Jenny Sutcliffe: Az orvoslás története. Az ősidőktől 2020-ig. Fordította: Dr. Cholnoky Péter, Dr. Török János. Bp.,1993, Medicina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Sebészet. Kiadja a Masorvásárhelyi Orvostudományi és Gyógyszerészeti Intézet Diákvédő Hivatala. Marosvásárhely, 1950. Korabeli kopott félvászon kötésben. Egyetemi jegyzet kolligátum aláhúzásokkal.
Öveges József: Kísérletek könyve. Hogyan tanuljunk fizikát? 500 egyszerű fizikai kísérlet. H.n., é.n., I.M.D., 411 p. Kiadói papírkötés. Az 1960-ban "Kísérletezzünk és gondolkozzunk" címen megjelent könyv reprint kiadása.
A Budapest Fővárosi István Kórház történetének 100 éve. 1885-1985. Szerk.: Balázs Tamás, Ugrin László, Vértes László. Bp., 1985.,(Dabasi Nyomda.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.