17132.
Beendet 421. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
900 HUF
2,44 EUR, 2,81 USD
Doby Géza: Mezőgazdasági-chemiai gyakorlatok laboratóriumi könyve. Bp., 1941., Rényi Károly. 2 melléklettel. Harmadik kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés.